Przeprowadziliśmy cykl szkoleń eksportowych w ramach projektu Startup Business HUB KPT

dodano: 02 - 12 - 2014

Cykl składał się z 5  spotkań szkoleniowych przeprowadzonych we wrześniu br.przez naszego trenera Grzegorza Bratka. Tematyka dotyczyła zagadnień z zakresu „Strategii eksportowej”, „Marketingu międzynarodowego”, “Ryzyka w eksporcie” , „Negocjacji na rynkach eksportowych” . Mamy nadzieję, że tak intensywne szkolenia pomogą w ekspansji zagranicznej najlepszych przedsiębiorstw z Województwa Świętokrzyskiego.

 

Organizatorzy, jak i uczestnicy byli usatysfakcjonowani wysokim poziomem merytorycznym szkolenia:

 

“Byłem uczestnikiem szkolenia z tematyki przygotowywania strategii eksportowej przeprowadzonego przez Grzegorza. Świetne połączenie teorii z praktycznymi przykładami z własnej kariery zawodowej. Z całą pewnością jest specjalistą w zakresie handlu międzynarodowego i wysokiej klasy szkoleniowcem. Przekazywana przez niego wiedza ma zawsze kontekst praktyczny, nie tylko teoretyczny. Z czystym sumieniem mogę rekomendować jego osobę każdej firmie chcącej przeszkolić pracowników w zakresie handlu międzynarodowego oraz stosunków międzykulturowych.”

 

Dziękujemy za aktywne uczestnictwo!

 

Fotorelację znajdziecie tutaj:

http://szkolenia-eksportowe.pl/szkolenie-dotyczace-internacjonalizacji-jak-zdobywac-rynki-zagraniczne-i-rozwijac-sprzedaz-eksportowa-cykl-5-szkolenwrzesien-2018-kielce/