Aktualności

Szansa na poznanie partnerów z Indii podczas misji gospodarczej!

21 - 24 września 2015 będzie miała miejsce gospodarcza misja przyjazdowa indyjskich przedsiębiorców organizowana przez firmę Eurospektrum s. c. oraz COIE. Zapraszamy do udziału!

[ więcej... ]
dodano: 04 - 08 - 2015
Inteligentne specjalizacje - większa szansa na dotacje UE

Inteligentne specjalizacje- większa szansa na dotacje w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Zobacz jakie obszary wyszczególniono w ramach Krajowych Inteligentnych Specjalizacji,  a jakie w ramach regionalnych.

[ więcej... ]
dodano: 20 - 07 - 2015
Dotacje dla innowacyjnych przedsiębiorstw- kryteria wyboru projektów!

Znamy już kryteria wyboru projektów, które mogą ubiegać się opozyskanie dofinansowania na działania w obszarze prac B+R, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla woj. dolnośląskiego!

[ więcej... ]
dodano: 07 - 07 - 2015
Innowacyjność produktowa i procesowa w MŚP - kryteria wyboru projektów!

Przedsiębiorstwa, które planują wdrożenie innowacyjnych produktów/usług lub zmianę/unowocześnienie procesu produkcji/świadczenia usług, będa miały szansę na pozyskanie dotacji do 50% wartości projektu. Wewrześniu br. rusza pierwszy konkurs. Znamy już kryteria wyboru!

[ więcej... ]
dodano: 07 - 07 - 2015
Nasz partner nominowany do Polskiej Nagrody Innowacyjności!

Spółka Sidus Novum z Zielonej Góry uzyskała tytuł nominacyjny w programie organizowanym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości Sp. z o. o.  oraz redakcje:Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej i Biznes Plus w Gazecie Wyborczej!

[ więcej... ]
dodano: 02 - 07 - 2015
Pozyskaliśmy kolejne środki dla naszych klientów!

Po raz kolejny pozyskaliśmy dofinansowanie dla firm dolnośląskich – 738 132,31PLN na rozwój lokalnego biznesu w ramach funduszy unijnych!
Firmy, które nam zaufały uzyskały pozytywną ocenę merytoryczną i zostały rekomendowane do dofinansowania, w ramach schematu 1.1.A2, Regionalnego Programu Operacyjnego dla woj. dolnośląskiego. Dotacje inwestycyjne dla MŚP wspierające innowacyjność produktową i procesową na poziomie przedsiębiorstwa!

[ więcej... ]
dodano: 02 - 12 - 2014