Aktualności

2 maja w EuroSpektrum!

W związku z Weekendem Majowym, w dn. 02.05.2016r. prosimy o kontakt telefoniczny ze specjalistami EuroSpektrum (praca zdalna).

[ więcej... ]
dodano: 29 - 04 - 2016
Nabór praktykantów do Działu Doradztwa Eksportowego!

To właśnie Ty możesz zostać członkiem wyspecjalizowanego teamu doradców Export-Experts! Zapowiedź kariery w handlu międzynarodowym!

[ więcej... ]
dodano: 15 - 04 - 2016
Bezpłatne szkolenie we Wrocławiu „Jak zarobić na eksporcie?-możliwość finansowania i zabezpieczenia transakcji”

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Jak zarobić na eksporcie?-możliwość finansowania i zabezpieczenia transakcji”

[ więcej... ]
dodano: 04 - 04 - 2016
Rusza nowy konkurs dotacyjny dla żłobków i klubów malucha!
Ogłoszony został nabór wniosków na projekty mające na celu budowę, rozbudowę, przebudowę, adaptację, modernizację i wyposażenie infrastruktury prowadzonej przez podmioty opieki nad dziećmi do 3 roku życia (np. żłobki, kluby malucha). Wnioski będzie można składać od 4 maja br.!

[ więcej... ]
dodano: 31 - 03 - 2016
Pozyskaliśmy dotację na rozwój eksportu dla naszego klienta!
Zespół doradców EuroSpektrum pozyskał dotację dla Log Systems Sp. z o. o. na wsparcie działalności na rynkach zagranicznych! Pozyskaliśmy 605 107,35 zł dotacji bezzwrotnej na realizację projektu pt. "Rozwój działalności firmy Log Systems Sp. z o. o. dzięki wprowadzeniu i rozpoczęciu sprzedaży innowacyjnego produktu na rynkach Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji". 
[ więcej... ]
dodano: 31 - 03 - 2016
Misja przyjazdowa z Indii zakończona sukcesem!

Eurospektrum s.c. we współpracy z dolnośląskim COIE, zorganizowało dniach 21-24 września przyjazdową misję gospodarczą z Indii. Celem misji było nawiązanie i rozwój kontaktów biznesowych między przedstawicielami indyjskich przedsiębiorstw oraz przedstawicielami dolnośląskich firm i instytucji otoczenia biznesu. 

[ więcej... ]
dodano: 25 - 09 - 2015
Pierwszy konkurs eksportowy dla dolnośląskich firm!

Już w październiku br. zostanie ogłszony konkurs dla przedsiębiorstw z Dolnego Śląska, dedykowany pozyskaniu dotacji na opracowanie Strategii Ekspansji Zagranicznej, umozliwiającej realizację działań eksportowych!

[ więcej... ]
dodano: 14 - 09 - 2015
Zasady naboru wniosków na projekty B+R na Dolnym Śląsku!

Już 30 września zostanie ogłoszona dokumentacja do konkursu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla woj. dolnośląskiego dedykowanego dofinansowaniu projektów na inwestycje w działalność B+Rprowadzoną przez dolnośląskich przedsiębiorców. Nabór wniosków do 7 grudnia 2015 roku. Wykorzystaj czas na przygotowanie wysokokonkurencyjnego projektu.

[ więcej... ]
dodano: 27 - 08 - 2015
Ostatnia szansa na decyzję dot. dofinansowania eksportu dla woj. opolskiego!

Został ogłoszony konkurs eksportowy dla opolskich przedsiębiorstw. Nabór wniosków rusza już 23 września br.! Właśnie zamykamy portfel projektów eksportowych dla naszych klientów. Jesteśmy w stanie podjąć się jeszcze jednego tematu! Jeśli jesteś zdecydowany na działanie zgłoś się do nas już dziś.

[ więcej... ]
dodano: 26 - 08 - 2015
We wrześniu rusza konkurs dla dolnośląskich MŚP!

Już 30 września br. zostanie ogłoszony jeden z pierwszych konkursów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla woj. dolnośląskiego w ramach perspektywy finansowej 2014-2020. Nabór wniosków prowadzony do 6 listopada 2015 r. Czasu na przygotowanie konkurencyjnych projektów pozostało niewiele!

[ więcej... ]
dodano: 20 - 08 - 2015
Dotacje na eksport dla Dolnego Śląska!

Zbliża się termin ogłoszenia konkursów eksportowych dla woj. dolnośląskiego. 
Koniec wakacji oznacza zarówno dla nas jak i dla Państwa początek bardzo pracowitego okresu. To wszystko dlatego, że już w październiku na Dolnym Śląsku zostanie ogłoszony pierwszy konkurs eksportowy, co oznacza możliwość pozyskania dofinansowania na poziomienawet do 85%. Pierwsze środki  z przeznaczonych 19,1 mln euro na ten cel, już wkrótce będą do uzyskania.

[ więcej... ]
dodano: 18 - 08 - 2015
Ruszają dotacje na eksport dla opolskich przedsiębiorców!

Już we wrześniu startują pierwsze konkursy dla opolskich przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem eksportu. Dofinansowanie działań proeksportowych to aż 70% wartości projektu!

[ więcej... ]
dodano: 14 - 08 - 2015
Zapisy na „Akademię eksportu" dla dolnośląskich MŚP ruszyły!

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii PWr orazEurospektrum s.c. zapraszają do udziału w szkoleniach eksportowych! „Akademia eksportu” to cykl 7 niezależnych szkoleń, dzięki którym można zyskać kompleksową wiedzę z zakresu współpracy z zagranicznymi kontrahentami.

[ więcej... ]
dodano: 14 - 08 - 2015
Działasz w Zachodniopomorskiem i chcesz eksportować? Przyjdź!

3 września 2015 odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców "Wspólne cele - wspólne działanie. Liderzy eksportu w Zachodnopomorskiem!”organizowane przez COIE oraz firmę EuroSpektrum. Zapraszamy do zapisów!

[ więcej... ]
dodano: 11 - 08 - 2015